Kilo vermek, kilo almak veya sağlıklı beslenmek istiyorsunuz ancak diyetisyene gidecek vaktiniz mi yok! Hemen Online Diyet programına başlayalım ve birlikte sağlıklı beslenmeye bir adım atalım!

Online Diyet Nedir?

Kişinin diyetisyene gidecek zamanı yoksa fakat diyetisyeniyle her zaman iletişim halinde olmak isteyen kişilerin tercih edeceği bir sistemdir. Çünkü WhatsApp yoluyla her zaman soru sorabilirsiniz.

Online Diyet
diyetisyen fulya göldeli

Online Diyet Nasıl İşler?

Programına karar verdiğiniz zaman bize bir mesaj atıyorsunuz ve sizinle tanışıyoruz. Bu sürece başlamaya karar verdiğinizde ücreti yatırıyorsunuz ve ben size hemen bir anamnez formu gönderiyorum, siz formu doldurup ve eğer varsa tahlillerinizi bize en yakın zamanda gönderiyorsunuz.

Diyetinizi bu forma göre düzenleyip sizinle birlikte bir saat belirliyoruz ve isterseniz facetime, skype veya WhatsApp mesaj yoluyla haberleşiyoruz.

Her hafta isteğe bağlı skype veya facetime görüşmeleri olacaktır

Online Diyet Programlarımız

Kilo Vermem Lazım

Detoks Programı

Kilo Almam Lazım

Kilomu Koruyorum

Diyetisyen Fulya Göldeli E-Mail: dytfulyagoldeli@gmail.com

Hemen WhatsApp Hattımızdan Bizimle İletişime Geçin!

Saygılarımla

Diyetisyen Fulya GÖLDELİ

Diyet Programınız İçin Yararlı Makaleler

Akne Tedavinde Beslenme

Akne İçin En İyi Beslenme Yöntemi Nedir?

Hangi besinleri yemeli ? Hangi besinleri yemekten kaçınmalıyız?

Brokoli’nin Faydaları

Brokoli günümüzde sağlığımıza birçok yararlı etkisi olarak bilinen bir sebzedir. Peki brokolinin içinde neler olduğunu, sağlığımızı nasıl etkilediğini biliyor musunuz? Brokoli içeriğinde bir çok besleyici besin içerir. Bunlar;  Lif…

Sahur Zamanı Neler Yemeliyiz?

Sahurda neler yemeliyiz? Sahurda neler yemekten kaçınmalıyız? Hangi besinler bizi sahurdan iftara kadar daha çok tok tutar? Ramazan ayının yaza yakın bir zamanda olmasından havanın sıcaklığı ve oruç süresinin uzamasından…

× WhatsApp Destek Hattımız